Informujemy, iż planowana jest wycieczka dla pracowników i emerytowanych pracowników Przedszkola Samorządowego Nr 11. Termin wycieczki to 29.04-03.05.2026 r. Chęć udziału w wycieczce należy zgłosić do 16.01.2026 r., co wiąże się z rezerwacją miejsca. Pracownicy oraz emerytowani pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie do kosztów wycieczki z ZFŚS, w wysokości ustalonej w oparciu o progi dochodowe.
Zapraszamy do zapisów i udziału w wyjeździe.


