Komunikat
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 16.06.2026 r. szkoły i placówki, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Biała Podlaska będą funkcjonowały zgodnie z planem, w trybie ograniczonego dostępu.
W związku z powyższym uczniowie nie będą mogli opuszczać szkoły/placówki w trakcie lekcji. Do szkoły będą wpuszczani tylko uczniowie, pracownicy szkoły oraz pracownicy służb państwowych i miejskich.
Prosimy Państwa, aby uczniowie niepełnoletni byli przyprowadzani lub dowożeni do szkoły przez rodziców (prawnych opiekunów), a po zakończeniu lekcji odbierani także przez rodziców (prawnych opiekunów).



