Image

Komunikat

Szanowni Państwo, 
uprzejmie informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 16.06.2026 r. szkoły i placówki, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Biała Podlaska będą funkcjonowały zgodnie z planem, w trybie ograniczonego dostępu.
W związku z powyższym uczniowie nie będą mogli opuszczać szkoły/placówki w trakcie lekcji. Do szkoły będą wpuszczani tylko uczniowie, pracownicy szkoły oraz pracownicy służb państwowych i miejskich. 
Prosimy Państwa, aby uczniowie niepełnoletni byli przyprowadzani lub dowożeni do szkoły przez rodziców (prawnych opiekunów), a po zakończeniu lekcji odbierani także przez rodziców (prawnych opiekunów). 

Informacja o plikach Cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne mogą pomagać nam w ulepszaniu tej strony. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.