Z okazji Dnia Chłopaka nasza grupa wybrała się na spacer do kina "Merkury".
Dzieci obejrzały bajkę "Niesamowite przygody skarpetek".
Z okazji Dnia Chłopaka nasza grupa wybrała się na spacer do kina "Merkury".
Dzieci obejrzały bajkę "Niesamowite przygody skarpetek".